PROJEKTOWANIE I BUDOWA INFRASTRUKTURY ROWEROWEJ

Doświadczenie

Doświadczenie zrodzone z pasji

Naszą pasją są rowery górskie, to w siodle w górach najbardziej lubimy spędzać wolny czas. Uwielbiamy pędzić po wąskich ścieżkach, wtedy przyjemność jest największa. Pojedynczy ślad – singletrack to marzenie każdego jeźdźca, płynna, kręta, ale z charakterem, dająca przyjemność z jazdy trasa. Taki według nas musi być singletrack. W naszej działalności przyświeca nam hasło by jeździło się lepiej, dlatego postanowiliśmy projektować i budować trasy rowerowe na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu ścieżek robimy to profesjonalnie dla wszystkich którzy lubią jeździć. Projektujemy i budujemy tylko takie ścieżki, po których sami chcielibyśmy jeździć. Nasz zespół stanowią pasjonaci Downhillu, Enduro i XCO.

Doświadczenie w projektowaniu i budowie zdobyliśmy w Srebrnej Górze tworząc Trasy Enduro Srebrna Góra leżące w Strefie MTB Sudety. Dzięki temu Srebrna Góra stała się jednym z najlepszych miejsc do jazdy na rowerze górskim w Polsce. Zaprojektowaliśmy i braliśmy udział w budowie projektu Singletrack Glacensis. To największy tego typu projekt w Europie, ponad 200 km ścieżek typu singletrack w jednym systemie. W 2021 zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy Family Bike Park Zieleniec. Aktualnie zajmujemy się jego zarządzaniem.

Braliśmy udział w szkoleniu IMBA (The International Mountain Bicycling Association) planowania i projektowania zrównoważonych ścieżek, poszerzając swoją wiedzę zdobytą w praktyce.

Realizacje

TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA – NS BIKES —> SINGLETRACK GLACENSIS —> STREFA MTB SUDETY —> SREBRNA GÓRA —> NOWA RUDA —> ŚWIERADÓW ZDRÓJ —> BARDO —> STRZELIN —> KŁODZKO —> ZŁOTY STOK —> LĄDEK ZDRÓJ —> STRONIE ŚLĄSKIE —> MIĘDZYGÓRZE —> JODŁÓW / MIĘDZYLESIE —> SPALONA —> PRZEWORNO —> CZARNA GÓRA —> KAMIONKI —> KUDOWA ZDRÓJ —-> DUSZNIKI ZDRÓJ —> GRUDZIĄDZ —> ZIELONA GÓRA —-> BYSTRZYCA KŁODZKA —> JEDLINA ZDRÓJ —> FAMILY BIKE PARK ZIELENIEC —> DUKLA —> RZĄŚNIK —> TWARDOGÓRA —> ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE —> ŚWIDNICA

 

Oferta

Lokalizacja

KONTAKT

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego: